ZNAČKY

 Blue effect

Jednou Vaše děti vyzkouší džíny Blue Effect a už nebudou chtít oblékat žádné jiné. Většina modelů se vyrábí ve třech střihových formách – SLIM – NORMAL – WIDE. Svůj kousek si najde tedy každý. Dokonce i štíhlá maminka. Stěžejní velikostní nabídka je od 92 – 176. Pro mrňousky značka nabízí džínky z měkké džínoviny s pružným širokým pasovým lemem – pro maximální pohodlí dětí.

V každé fashion kolekci jsou nové trendy prvky. A nechybí ani módní barevné džíny. Letní kolekce je rozšířená o sukýnky, šortky a bermudy. Blue Effect se nesoustředí pouze na džíny, ale do svých kolekcí zařadil také trička a mikiny z vysoce gramážní bavlny.

Nabídka Blue Effect uspokojí určitě i Vašeho teenagera.

 


losan

Španělská značka dětské casual a chic módy. Je pro ní charakteristická záplava barev. Losan to je hra a zábava. S touto značkou se rozhodně nebudete nudit ani Vy ani Vaše děti a budete ji prostě milovat. Protože poměr design – kvalita – cena je nepřekonatelný.

Značka zahrnuje 4 velikostní kategorie:
• LOSAN JUNIOR – 8 – 16 let
• LOSAN KIDS –  2 – 7 let
• LOSAN BABY – 6 – 24 měsíců
• LOSAN NEWBORN – 0 – 12 měsíců

 


 

UTOFT black w. col.

UTOFT KIDS GROUP je dánská rodinná firma založená Hansem Utoftem roku 1965. Ve Skandinávii patří v oblasti dětského odívání mezi výrobce s největší důvěrou. První značkou jejich portfolia bylo FIXONI. Postupně se vyprofilovaly další obchodní značky – YOU KIDS – roku 2010, kterou roku 2015 nahradila značka SMALL RAGS.

Na český trh vstoupila značka Fixoni s podzimní kolekcí 2009 a řada nadšených maminek, které si značku oblíbily, se stále rozrůstá.

Firma klade zvláštní důraz především na pohodlnost, funkčnost a trvanlivost oblečení.


littleBee

Zvláštní velikostní kategorií, která je mnohdy opomíjena, je řada pro nedonošeňátka. U Fixoni začíná již na velikosti 32. Vždyť právě tito drobečci si zaslouží ten nejlepší start. Oblečení je vyrobeno z organické bavlny a nabízí praktické zapínání, aby bylo pro dítě pohodlné.

Zde si můžete prohlédnout celý sortiment.

 


FIXONI Babytales

 

 

small rags logo, ragdoll

Značka Small Rags osloví rodiče, kteří chtějí oblékat děti pohodlně, a přitom stylově a kvalita oblečení je pro ně neméně důležitá. Maskotem značky je „hadráček“ Pan Rags, který si hned získá srdce všech dětí. Je použit na mnoha potiscích a detailech.

V kolekcích je použit různý materiál, s různými povrchovými úpravami a módním „sepraným“ vzhledem, což dodává každému kousku ten správný a jedinečný styl.